Разан повертає радість руху

Протези стопи, які допомагають відновити функції ходьби після ампутації, протези гомілки, плеча, передпліччя, кисті та пальців, ортези та хребет для шийного, грудного і поперекового відділів, ортези на верхні та ніжні кінцівки, фіксуючі та підтримуючі засоби, ортопедичні устілки, присто­сування при різноманітних захворюваннях і деформації стоп, а також палиці, милиці, ходунки,підлокітники і багато іншого пропонує Центр протезування та реабілітації інвалідів "Разан", що знаходиться за адресою м. Тернопіль, вулиця Волинська, 40а (на території міської лікарні №3). Теле­фони: (0352) 436186, (0352) 434350

Основний відсоток наших пацієнтів — це люди, яким ми допомагаємо вирішувати про­блеми ортопедичного характеру, неврологічного, а також ті паці­єнти, кому довелося пережити ампутацію, — розповідає голо­вний лікар Центру Олександр Цісар.

На жаль, проблеми тако­го характеру із здоров’ям, яким допомагаємо зарадити у Центрі протезування та реабілітації; торкається усіх верств населен­ня. Цукровий діабет, як хвороба із прикрими наслідками, пато­логії судин, гіподинамія, яким сприяють і навіть їх породжу­ють неактивний, сидячий, спосіб життя, алкоголь та куріння —.і це далеко не увесь перелік при­чин у порушенні функцій опорно-рухового апарату, а часто, як не прикро це констатувати, і втрати кінцівок. Травматичних ампута­цій значно поменшало, від того, що в області майже не працю­ють великі виробництва чи під­приємства. Відтак, травматизм переважно побутовий, внаслідок аварій.

Працівники центру викорис­товують усі можливості допо­моги пацієнтам. Свої послуги та вироби для лікування і профілактики захворювань опорно-рухового апарату мешканцям Західного регіону Центр надає з 2002 року А професійну допо­могу забезпечують висококвалі­фіковані працівники.

Головний лікар Олександр Цісар з прикрістю зазначає, що проблеми інвалідів, на жаль, озвучують вголос лише напере­додні Дня інваліда.

Доказом цьому і прикладом до насліду­вання для інших є створена громадська організація «Повір у себе», керівником якої є Ярослав Чайківський.

Дивіться також

'
Тут людям повертають надію

Тут людям повертають надію

У житті трапляється всяке. В певний моме...
Разан повертає радість руху

Разан повертає радість руху

Протези стопи, які допомагають відновити...
Потрібна допомога?

Безкоштовна консультація

Надання відповідної медико-консультативної допомоги лікарем ортопедом-травматологом вищої категорії.

Якщо у Вас є якісь запитання? Ми будемо раді відповісти на них усіх. Скористайтеся контактною формою, щоб надіслати нам електронний лист.