Тут людям повертають надію

У житті трапляється всяке. В певний момент людині може здаватися, що все у неї гаразд.

Є і сім'я, заради якої варто працювати, і улюблена робота, і вірні друзі. Та буквально за один день усе може перевернутися з ніг на голову

Нещасний випадок може назавжди прикувати до ліжка навіть найсильнішу як у моральному, так і у фізичному плані людину. Та все ж воля до життя почасти творить дива. І навіть люди, які втратили кінцівку та стали інвалідами, сьогодні мають змогу не лише стати на ноги.

Нашими виробами забезпечуємо інвалідів усіх груп, людей похилого віку, дітей до 18 років, які потребують протезно-ортопедичної допомоги.

Переважно працівники нашого центру займаються виготовленням протезів верхніх та нижніх кінцівок, ортезів, тобто апаратів, які допомагають при лікуванні ортопедичних захворювань, деформаціях постави чи кінцівок, ліквідації наслідків різноманітних травм (переломів, вивихів кісток, ушкодженні м'язово-зв'язкового апарату), парезах, паралічах та захворюваннях, для лікування яких необхідно відновити або скоригувати втрачені чи порушені функції опорно-рухового апарату. Окрім цього, виготовляємо ортопедичні пояси, корсети, коректори постави, до, та післяпологові бандажні пояси, головотримачі, м'які пов'язки з неопрену, які у випадку травм використовують професійні спортсмени, профілактично-ортопедичні устілки для лікування плоскостопості та інших проблем ступні.

Усі наші вироби виготовляються із якісних матеріалів за допомогою сучасного професійного обладнання, мають хороший дизайн, є легкими й зручними у застосуванні.

Наскільки часто до вас за допомогою звертаються інваліди із ампутованими кінцівками і чи можна завдяки протезуванню повернути їх до повноцінного життя?

Молодий здоровий хлопець втратив ногу, але згодом зрозумів, що навіть із протезом може повноцінно працювати. І може нормально ходити, тому відмовився покидати улюблену роботу. Сьогодні, як мені відомо, він продовжує працювати будівельником, непогано заробляє та майже не відчуває дискомфорту від використання протезу. Інший клієнт став після протезування нашим працівником.

Співпрацюємо ми з загальноосвітніми школами, спеціальними навчально-виховними, а також лікувальними закладами. Серед них — школа для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, відділення реабілітації дітей Тернопільської обласної лікарні, лікарня кістково-суглобового туберкульозу, що у Плотичі.

Дивіться також

'
Тут людям повертають надію

Тут людям повертають надію

У житті трапляється всяке. В певний моме...
Разан повертає радість руху

Разан повертає радість руху

Протези стопи, які допомагають відновити...
Потрібна допомога?

Безкоштовна консультація

Надання відповідної медико-консультативної допомоги лікарем ортопедом-травматологом вищої категорії.

Якщо у Вас є якісь запитання? Ми будемо раді відповісти на них усіх. Скористайтеся контактною формою, щоб надіслати нам електронний лист.