Про компанію

Про наш Центр

ПП "Центр протезування і реабілітації «Разан» розпочало свою виробничу діяльність в 2001 році. Підприємство спеціалізується на виготовленні протезно-ортопедичних виробів та засобів реабілітації.

З 2002 року ПП «Разан» виконує державне замовлення на виготовлення протезно-ортопедичних виробів на умовах заключення договорів з ПО «Укрпротез».

Team
What did we started

Наші досягнення

В даний час на обліку ПП Разан» знаходяться більше 5000 чоловік. З кожним роком кількість пацієнтів зростає.

За весь період роботи на ПП «Разан» не поступило жодних скарг від наших пацієнтів на якість виготовлених виробів та обслуговування інвалідів.

1800+ - Протезів верхніх і нижніх кінцівок

Модульний принцип побудови протезів сьогодні є стандартом протезування тому вирішальним фактором успішного протезування є правильно підібрані комплектуючі до протеза. Ці рішення дають можливість підібрати індивідуальний варіант протеза ноги і руки, який буде максимально відповідати потребам і способу життя пацієнта.

2300+ - Апаратів і туторів

Сучасні ортези – це ефективні лікувально – реабілітаційні засоби, легкі, міцні, красиві і зручні вироби, які виготовляються в короткі терміни. Дякуючи застосуванню нових технологій і матеріалів, а також розробці нових прогресивних схем побудови і використання ортопедичних апаратів і туторів, ортезування стало важливою і ефективною частиною ортопедії, травматології, неврології та інших наук.

6000+ - корсетів і бандажів

Різні захворювання, травми і загальне погіршення здоров'я - наслідок надмірних навантажень і перенапруження організму. Ефективний допоміжний засіб профілактики і лікування таких недуг - ортопедичні пояси і корсети. Дані медичні пристосування забезпечують надійну фіксацію конкретних частин тіла або внутрішніх органів. Конструкція виробів дозволяє змінювати положення тіла в допустимих межах. Завдяки їм людина може продовжувати вести активний спосіб життя, але обмежуються неправильні і різкі рухи, зберігають здоров'я суглобів, нормалізують м'язовий тонус, зменшують біль, не допускають посилення захворювання і переходу в хронічну форму.

3600+ - пар ортопедичних устілок

Кожен крок провокує ударну хвилю яка рухається вздовж тіла від п’ятки до шиї. Ця ударна хвиля повторюється крок за кроком, день за днем, провокуючи втому, болі в ногах, колінах та шиї. Для повсякденного життя, для роботи та відпочинку, при різних захворюваннях використовуються індивідуальні устілки. Ваші ноги будуть менше втомлюватись зменшиться навантаження на хребет і суглоби, і підвищиться Ваша працездатність.

Що ми робимо

Наші послуги

Підприємство працює по технологіях всесвітньо відомих фірм із застосуванням сучасних матеріалів, впроваджуючи у виробництво, як вітчизняні так і зарубіжні моделі найсучасніших взірців.

Service icon

Швейний цех

Цех по виготовленню корсетів, бандажів, коректорів.

Service icon

Протезно-ортопедичний цех

Цех по виготовленню протезно-ортопедичних виробів.

Service icon

Медичний відділ

Облік замовлень, консультація лікаря, призначення виробів, лікування, реабілітація, профілактика.

Service icon

Стаціонар

Для первинних пацієнтів, що проходять курс реабілітації.